bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всеукраїнський збір-вишкіл медиків-волонтерів

Громадська організація «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» ініціює триденний тренінг для медиків за НАТОвськими стандартами.

Метою проекту є підготовка фахівців, які б володіли знаннями та навичками у галузях надання першої домедичної допомоги, організації надання медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях, при введенні військового стану та при масових заходах; забезпечення керування в разі необхідності мобільними медичними пунктами, члени яких мають знання та навички, управління та координація медичною службою на полі бою; в мирний час при потребі підсилення будь-якого підрозділу, бригад швидкої допомоги, міліції, чи МНС кваліфікованою лікарською допомогою; забезпечення долікарської медичної допомоги під час масових заходів, до приїзду швидкої допомоги й тощо.

Зверніть увагу! Анкети приймаються до 12 листопада 2014 року, до 18:00. До участі запрошуються винятково лікарі та фельдшери (основною вимогою до яких є наявність тактичних захисних окулярів, твердого головного убору та за можливості екіпірування).

Організатори забезпечують транспортування до місця проведення заходу, проживання та харчування на період проведення заходу. Витрати за проїзд відшкодовуються тільки при придявленні квитків (проїзд у СВ та купе вагонах та на поїздах “Хюндай” не компенсуватиметься). Участь у заході є безкоштовною.

Посилання для реєстрації тут

Контакти

  • Координатор заходу: Рекуш Антон 0673514601
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.