bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Підвищення стандартів в українській журналістиці в сфері дотримання рівності статей»
08.10.2014

Інститут масової інформації запрошує журналістів з усієї країни на півтораденний тренінг «Підвищення європейських стандартів в українській журналістиці в сфері дотримання рівності статей» який пройде у Києві 17-18 жовтня.

Учасники тренінгу дізнаються, що таке гендерна дискримінація та чи існує ця проблема в українських медіа, про практичні аспекти застосування європейських стандартів гендерної рівності в журналістиці та чи існують норми в українському законодавстві стосовно рівності статей, які журналісти можуть застосувати у своїй роботі.

Експерти ІМІ також представлять результати річного дослідження з дотримання гендерного балансу — представленості жінок та чоловіків — в українських друкованих та інтернет-виданнях.

В рамках тренінгу відбудуться практичні заняття та ігри, учасники переглядатимуть навчальні відеоролики. По завершенні тренінгу кожен учасник отримає корисні та цікаві роздаткові матеріали

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету-заявку онлайн до 14 жовтня включно.

Участь у тренінгу можуть взяти журналісти усіх видів ЗМІ з усієї Україні, а також фрілансери. Участь є безкоштовною, проїзд (за наявності проїзних документів) та проживання (2 ночі) учасникам з інших міст, а також обіди, вечеря і кава-паузи оплачують організатори.

Точний час та місце проведення буде повідомлено додатково відібраним учасникам.

Тренінг організовує Інститут масової інформації за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Контакти

  • Контатний телефон: (050) 44-77-063

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.