Тренінг «Вибори – крок до розбудови громадянського суспільства» в м.Суми

Захід відбудеться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Моя гідність – мій вибір», що реалізується за фінансового сприяння NED відбудеться четвертий із п’яти тренінгів з виборчого законодавства, зі спостереження за процесом виборів, з лобіювання інтересів суспільства і контролю за роботою обраних депутатів.На тренінгу розглядатимуться інструменти ефективної співпраці з обранцями з метою вирішення соціальних проблем в регіонах.

До участі у заході запрошуються члени громадських організацій, представники ініціативних груп, активна молодь з Сумської, Полтавської, Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської областей і Криму.

Для того, щоб стати учасником тренінгу вам необхідно заповнити електронну анкету за посиланням до 17.00 13 жовтня. Результати відбору учасників будуть оголошені до кінця цього ж дня. Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку, після надсилання учасником заповненої анкети та відбору учасників, який буде здійснюватися організаторами по закінченню терміну подачі анкет. Учасникам тренінгу забезпечується харчування та проживання, а також, компенсується вартість квитків для людей, які не проживають в Сумах, за наявності оригіналів квитків в обидва боки та ксерокопій документів (І, ІІ ст. паспорту, прописки та ідентифікаційного коду).

За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.:

+38095-73-12-988, +380930624792, email:luchaninova.natalka@gmail.com  (Лучанінова Наталка),

+380957619103, zzz88@meta.ua (Зінченко Дмитро),

сайт СОКМО www.molod.sumy.ua  

До скорої зустрічі!

Тренінг проводиться Сумським обласним комітетом молодіжних організацій за підтримки National Endowment for Democracy (NED)

Контакти

  • Лучанінова Наталка
  •  luchaninova.natalka@gmail.com
  • Зінченко Дмитро
  •  zzz88@meta.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.