bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Ніяких рішень про нас без нас»
02.10.2014

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» запрошує усіх бажаючих до участі у вебінарі «Ніяких рішень про нас без нас: участь молоді у формуванні молодіжної політики, під час якого розглядатимуться можливості участі молоді у прийнятті рішень та впливі на формування молодіжної політики». Учасники вебінару отримають узагальнену інформацію щодо рівнів та ступенів молодіжної участі у вирішенні молодіжних та суспільних проблем, форм участі молоді у процесі прийняття рішень, створення молодіжних та громадських організацій. Окремий час заплановано приділити відповідям на ваші запитання.

Розраховано на активну молодь, представників молодіжних громадських організацій, інших урядових та неурядових організацій, органів та установ, які опікуються проблемами молоді.

Вебінар відбудеться 13 жовтня 2014 року з 19.00 до 20.30 та буде проводитися експертами Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) в рамках проекту «Зміцнення потенціалу з розробки законодавства щодо молоді».

Кількість учасників – обмежена. Для участі у вебінарі заповніть анкету. 
Перейти до заповнення анкета можна за посиланням.

Після заповнення анкети вам буде надіслане посилання для участі у вебінарі. Більше інформації на сайті.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.