Таборування для волонтерів на Рівненщині

У Дубенських замках благодійний фонд готуватиме волонтерів у польових умовах. 27-28 вересня 2014 року на території Тараканівського форту та Дубенського замку Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» проведе таборування «Захисти і допоможи». Всі, хто буде відібрані в число тридцяти учасників отримають можливість вивчити на практиці у польових умовах що таке долання перешкод, перша медична допомога, орієнтування на місцевості, переправа на мотузках, а також ґрунтовні знання із волонтерської роботи та фандрейзингу (залучення ресурсів).

Як казав Жан де Ламбюєр «Краще стати жертвою невдячності, ніж не допомогти тому, хто цього потребує». У нинішній складний період невизначеності ні на політичних ні на військових фронтах наше завдання – волонтерів і благодійників у тилу організувати роботу свою якісно, результативно. А це означає, що взяти скриньку і піти в люди збирати гроші цього замало. Потрібно визначити дійсні мотиви людини яка хоче допомагати іншим, знайти таких добровольців і навчити. У справі благодійності важливе кожне слово, кожна дія, яка спонукає потенційного благодійника стати реальним помічником. Тому ми запросили кваліфікованого тренерів із фандрейзингу. А для того, щоб помічник нашого фонду міг і собі іншим зарадити не лише морально, а й фізично, то ми організовуємо на вишколі реальні життєві ситуації коли потрібно надати невідкладну медичну допомогу, транспортувати потерпілого, самому переправитись за допомогою туристичного спорядження, швидко підготувати намет, вогнище із обмеженими наявними ресурсами для цього. Тому запрошуємо усіх долучитись до великої, нової справи – волонтерства. Перша програма на яку ми будемо збирати кошти – це доставка гуманітарного вантажу ЮНЕСКО до наших лікарень. У нас вже є домовленості і з програмою ЮНЕСКО і заявки від зацікавлених лікарень району і області щодо безумовної потрібності такої допомоги. У пріоритетах РОБФ «Любіть Україну» на 2014 рік значиться програма «Укомплектуй свою лікарню», адже саме до наших лікарень після госпіталів та траншей зони АТО будуть повертатись бійці-земляки. А коли відновляться і полікуються то обладнання буде і надалі служити місцевих закладам охорони здоров’я.

Якщо ви дієві, активні, маєте власну життєву позицію і хочете бути корисним людям – тоді ця можливість для вас!

Від кого Фонд очікує заявок на участь:

 • Вік від 16 років
 • Мешканець Рівненської області (автобуси на табір будуть відправлятись із м. Здолбунів та м. Дубно)
 • Наявність вільного часу і бажання 1-2 рази в тиждень допомагати фонду після проходження таборування
 • Наявність власних акаунтів у соціальних мережах, можливість розміщувати на них новини, власні враження про вашу участь у діяльності фонду
 • Можливість прийняти участь у повній програмі таборування 27, 28 вересня
 • Бажано якщо у вас вже є досвід волонтерської роботи

Крайній термін надсилання заявок: 24 вересня, 18.00

Що слід зробити, щоб потрапити на таборування-вишкіл волонтерів фонду:

 • Подати заявку на ел.адресу loveukrainefund@gmail.com у якій вказати інформацію чи відповідаєте ви критеріям зазначеним вище (ПІБ, вік, територія проживання, наявність часу, присутність у соцмережах, досвід волонтерства, електронне відскановане фото –портрет 5*6 см) та будь-яку додаткову інформацію, яка на вашу думку, буде корисною для ознайомлення організаторам, включно із контактними даними:номер телефону, ел.пошта АБО заповнити форму он-лайн + надіслати своє фото
 • Очікувати на список відібраних для участі кандидатів

Буде відібрано 30 кандидатів, яким 25 вересня повідомлять про результати відбору і програму заходу, а також місця відправки транспорту до місця таборування. Всі хто з будь-яких причин подадуться на конкурс але не потраплять на вишкіл обов’язково будуть поінформовані про можливості співпраці із фондом також.

Організатори забезпечують безкоштовну доставку автобусами до місця таборування і назад (з міст Дубно і Здолбунів), польовою кухнею спартанського типу :), якісним навчанням та спортивно, медично, туристичні випробування на відкритій місцевості. 27 вересня таборування відбуватиметься на території Тараканівського форту, 28 вересня – на території Дубенського замку. (т.то на НІЧ автобуси відвозять до Здолбунова чи Дубно)

По закінченні таборування учасники отримають  знання, навички необхідні для роботи волонтером фонду «Любіть Україну»,  посвідчення волонтерів.

Виключно для волонтерів фонду будуть проводитись навчання, таборування, акції на які вони в подальшому зможуть потрапляти, а також від фонду будуть надаватись рекомендації для участі у різних програмах на території України для персонального росту волонтерів-помічників фонду.

Контакти: Тел.097-6681470, loveukrainefund@gmail.com

Контакти

 • http://facebook.com/pages/Любіть-Україну/1482566778651307
 • http://vk.com/loveukrainefund тел.097-6681470
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.