bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІТ-школа для НУО від Microsoft (семінар 3)

Під час семінару будуть практичні заняття з ефективного використання хмарних сервісів O365: Word2013, Excel 2013, Outlook 2013, Power Point 2013, а також основам мови програмування для дітей, для посилення організаційного розвитку НУО. 

Навчання спрямоване, в першу чергу, на керівників та менеджерів тих організацій громадянського суспільства, які отримали чи планують подати заявку на програмне забезпечення в рамках програми «Microsoft Software Donation» та мають програми для молоді. Курс навчання побудований таким чином, щоб структурувати знання, комплексно охопити усі сфери застосування програмного забезпечення та покращити організаційну спроможність учасників.

Подія триває з 09-30 по 17-30.

Програму події дивіться у прикріплених документах.

ІСАР «Єднання», організаційний партнер «Майкрософт Україна» у реалізації проекту, у ході навчальних семінарів презентуватиме можливості механізму marketplace для зміцнення організаційної спроможності неурядових організацій.

Попередня реєстрація за посиланням обов'язкова!

Первірити статус своєї реєстрації Ви можете на сторінці подій корпорації Microsoft в Україні, увійшовши у свій обліковий запис. Заняття «ІТ-школи» проходитимуть у офісі «Майкрософт Україна», який знаходиться в м. Києві у форматі майстер-класів.

Навчання безкоштовне.

Зверніть, будь ласка, увагу. Під час семінару учасникам бажано мати при собі планшет чи ноутбук для виконання практичних завдань. На ньому має бути встановлена операційна система Windows 7 чи Windows 8, а також останні версії браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox та Internet Explorer 11.

Наразі можливою є участь у одному семінарі для однієї громадської організації (одного представника). Участь у семінарі є безкоштовною, в рамках заходу передбачені перерви на каву та обід. Транспортні витрати не покриваються.

 На кожен тренінг запрошується обмежена кількість учасників У зв’язку з цим ми переконливо просимо скасовувати реєстрацію у разі зміни ваших планів в особистому кабінеті. Ви можете перевірити статус події, увійшовши до особистого кабінету через обліковий запис на сторінці подій.

Усі питання щодо події Ви можете поставити на сторінці події на Facebook - http://on.fb.me/1pkhLmM

Контакти

  • ngo-ua@microsoft.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.