bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Свобода мирних зібрань. Українське законодавство та практика»
15.09.2014

Семінар відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту «Справедливе правосуддя».

 До участі у семінарі запрошуються громадські активісти, працівники судових інституцій, юристи та працівники органів місцевого самоврядування, управлінь Міністерства внутрішніх справ та Міністерства юстиції Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Вінницької областей.

 Захід відбудеться 25 вересня з 10:00 – 16:00 у м. Суми. Місце проведення: м. Одеса, вул. Успенська, 19, конференц-зал готелю «Одеський дворик».

 Орієнтовний план:

 -       Свобода зібрань - природне право

-       Національне законодавство із свободи зібрань

-       Рішення Європейського суду з прав людини

-       Практика дотримання свободи зібрань в Україні

 Тренери:

 Володимир Чемерис, правозахисник, голова Інституту Республіка, експерт Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!». Депутат Верховної Ради України 1994-1998 рр. Займається темою свободи зібрань з 1997 року та є визнаним не лише в Україні, а й на просторі країн ЄС та СНД.

 Михайло Каменєв, правозахисник, громадський діяч, експерт Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!», Управління з питань конституційних подань та дотримання права на доступ до публічної інформації Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Олена Літвішко, голова секретаріату Ініціативи «За мирний протест!»

 Олександра Скиба, інформаційний директор Інституту Республіка

Учасники забезпечуються відшкодуванням проїзду в розмірі не більше 200 грн. на одну особу в дві сторони, харчуванням та роздатковими матеріалами.

Зареєструватись на семінар можна за адресою [email protected] до 23.09.14 15:00 надіславши: ПІБ, посаду, назву організації, контактний телефон. 

 За додатковими питаннями звертайтесь:  098-048-89-47, Юлія, 097-394-32-15, Олександра 

Довідково: Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» працює в Україні з жовтня 2011 року. Мета Проекту – сприяти утвердженню верховенства права в Україні через підтримку судової реформи, підвищення рівня прозорості та підзвітності судової системи, поліпшення обізнаності громадян із діяльністю судової системи та зростання довіри суспільства до судової влади. Діяльність проекту ґрунтується на досягненнях попереднього Проекту USAID «Україна: верховенство права», який реалізовувався з 2006 по вересень 2011 року в рамках Угоди про співробітництво між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів. У вересні 2013 року Проект USAID «Справедливе правосуддя» було продовжено на три роки (з 1 жовтня 2013 року по 30 вересня 2016 року).

 Місія проекту: сприяти демократичному та економічному розвитку України, надаючи допомогу в становленні справедливої, незалежної та прозорої судової системи.

 Бачення проекту: ми працюємо заради утвердження в Україні незалежної судової влади на чолі з авторитетними лідерами, якій довіряє українське суспільство.

 Завданнями проекту є сприяння:

•           приведенню конституційної та нормативно-правової бази по впровадженню судової реформи у відповідність до європейських та міжнародних стандартів щодо підзвітності та незалежності судової влади;

•           підвищенню рівня прозорості та підзвітності в діяльності ключових судових установ;

•           підвищенню професіоналізму та ефективності судової системи України;

•           посиленню ролі громадських організацій у здійсненні моніторингу та підтримці ходу судової реформи.

 Детальнішу інформацію про проект USAID «Справедливе правосуддя» можна отримати на офіційному веб-сайті або за телефоном +38 (044) 581-3303.

 Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID та сторінці у Facebook

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.