Триває набір учасників другого семінару «ІТ-школи для НУО»

У ході семінару пройдуть презентації Windows8 (Прощавай, XР!) та Оffice 365 (Переходимо в «хмари»), а також практичні заняття з ефективного використання Оffice 365, корпоративної мережі Yammer, особливостей роботи універсального комунікатора Microsoft Lync та Microsoft Dynamic CRM технологій Microsoft для посилення організаційного розвитку НУО.

ІСАР «Єднання»  є організаційним партнером компанії «Майкрософт Україна», яка реалізовує проект «ІТ-школа для НУО» задля покращення технічної спроможності громадських організацій та ефективного використання продуктів та сервісів Microsoft у їхній щоденній діяльності. Другий семінар провадитимуть співробітники «Майксрософт Україна» та компаній-партнерів, експерти з використання продуктів та сервісів Microsoft.

До участі в «ІТ-школі для НУО» запрошуються:

  • керівники і менеджери неурядових організацій, що вже отримали програмне забезпечення «Microsoft Software Donation» і прагнуть підвищити свої професійні навички з використанням технологій та продуктів Microsoft;
  • керівники і менеджери організацій та проектів, спрямованих на організаційний розвиток;
  • керівники, менеджери та волонтери організацій, що працюють з молоддю.

ВАЖЛИВО! Заняття будуть максимально практичними, тому під час семінару учасникам вкрай бажано мати при собі планшет чи ноутбук для виконання практичних завдань. На ньому має бути встановлена операційна система Windows 7 чи Windows 8, а також остання версія одного з браузерів – Google Chrom, Mozilla Firefox чи Internet Explorer.

Участь у семінарі є безкоштовною, в рамках заходу передбачені перерви на каву та обід. Транспортні витрати не покриваються. Набір учасників триває до 18 червня 2014 року включно.

Зареєструватися до участі в другому семінарі «ІТ-школи» можна на сторінці компанії «Майкрософт Україна» 

 Зверніть, будь ласка, увагу: реєстрація не є автоматичною! Кількість учасників обмежена, тож для підтвердження реєстрації, будь ласка, дочекайтеся листа на електронну поштову скриньку.

Контакти

  • http://isar.net.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.