bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Черкаських жінок запрошують навчитися ефективно використовувати Інтернет

Особлива увага під час заходу 29 травня у Черкасах приділятиметься ролі жінок у часи змін та реформ, сучасним методам для досягнення гендерних цілей.

Окрему частину становитиме практичне заняття, присвячене використанню онлайн інструментів. Учасниці зможуть спробувати себе у ролі ведучих та експерток онлайн відео програм, присвячених жіночим питанням, презентувати свою діяльність.

Участь у семінарі є безкоштовною. Учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням. Для учасниць із області буде компенсовано проїзд. Дізнатись місце, час та детальну програму проведення семінару можна, звернувшись, до координаторки проекту “Гендер Онлайн” Юлії Гончар за електронною адресою gendermedia2012@gmail.com або за телефоном 093 80 19 82 7.

Наступні семінари плануються у Херсоні (4 червня), Луцьку (10 червня), Рівному (11 червня). Проект “Гендер Онлайн” підтримано Фондом сприяння демократії.

Контакти

  • Юлія Гончар
  •  gendermedia2012@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.