Шановні колеги,
Запрошуємо Вас взяти участь в освітньо – інформаційному тренінгу «Через підзвітність до відповідальності», який є складовою проекту «Незалежний моніторинг ресурсних та фінансових потоків від розробки покладів традиційних та нетрадиційних вуглеводнів в рамках Угод про розподіл продукції», що реалізується Центром «НОМОС» та Київським Міжнародним Енергетичним Клубом «Q-club» за підтримки Європейського Союзу.
Тренінг відбудеться 14-15 квітня 2014 року в м. Івано-Франківську в Національному технічному університеті нафти і газу,вул.Карпатська,15,корпус кафедри НО (нафтогазового обладнання), аудиторія 7101. Заїзд зі сторони вулиці Берегової.
Захід буде присвячений таким важливим питанням як:
- Енергетичний сектор – джерело багатства чи чорна діра державного бюджету?
- Значення надходжень від видобутку вуглеводнів для місцевого бюджету.
- Об’єднання зусиль громадського сектору та органів влади для покращення функціонування енергетичного сектора.
- Правові контексти та можливості створення спеціальних механізмів управління вуглеводневими доходами – компетенція центрального та місцевого бюджетів функціонування енергетичного сектору» та багато інших.
Під час тренінгу буде організовано дискусію та обмін думками серед експертів, які беруть участь у проекті, та представників місцевої влади, НУО і ЗМІ.
Для реєстрації у заході просимо звертатися до координаторів проекту:
Христини Гончар, тел.+38(044) 484 04 44, електронна пошта [email protected],
для акредитації ЗМІ – до Таміли Гакал, тел.+38(044) 484 04 44, електронна пошта tamila.hakal@qclub.org.ua.
(Зареєструватися по телефону можна з 10.00 до 17.00 до 11.04.2014р. включно. )
Організатори заходу забезпечують добові зареєстрованим учасникам, що покривають витрати на дорогу в межах Івано-Франківської області, проживання в готелі (одна доба) та харчування.
Коментарі