bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IT школа для громадських та благодійних організацій

Навчання у «ІТ-школі» спрямоване, в першу чергу, на керівників та менеджерів тих організацій громадянського суспільства, які отримали програмне забезпечення в рамках програми «Microsoft Software Donation». Курс навчання побудований таким чином, щоб структурувати знання, комплексно охопити усі сфери застосування програмного забезпечення та покращити організаційну спроможність учасників. Серед тематик семінарів «ІТ-школи» - управління персоналом; організація роботи в команді; ефективне написання та презентація проектів; робота з клієнтами, донорами і партнерами тощо. Протягом 2014 року відбудеться 4-5 тренінгів різної спрямованості, кожен з яких буде присвячений вивченню окремих продуктів та сервісів Microsoft та їх ефективному застосуванню в різних сферах діяльності НУО. 

ІСАР «Єднання», організаційний партнер «Майкрософт Україна» у реалізації проекту, у ході навчальних семінарів презентуватиме можливості механізму marketplace  для зміцнення організаційної спроможності неурядових організацій.

Перший семінар з навчального циклу «ІТ-школи» відбудеться 18 березня 2014 року. Семінар буде присвячений вивченню Windows 8, Dynamics CRM та O 365. Навчання провадитимуть співробітники Microsoft Україна та компаній партнерів, експерти з використання продуктів та сервісів Microsoft. Анкети приймаються до 11 березня 2014 року. Відібрано буде не більше 120 учасників.

До участі в «ІТ школі» запрошуються:

  • керівники і менеджери неурядових організацій, що вже отримали програмне забезпечення «Microsoft Software Donation» і прагнуть підвищити свої професійні навички з використанням технологій та продуктів Microsoft;
  • керівники і менеджери організацій та проектів, спрямованих на організаційний розвиток;
  • керівники, менеджери та волонтери організацій, що працюють з молоддю.

РЕЄСТРАЦІЯ ДО УЧАСТІ В ТРЕНІНГУ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Для реєстрації, пройдіть, будь ласка, за посиланням, та скачайте анкету учасника. Цю анкету необхідно заповнити, підписати «Заяву про конфіденційність», перевести файл у pdf-формат і надіслати організаторам на адресу [email protected]. Будь ласка, дочекайтеся лист-підтвердження Вашої реєстрації!

Заняття «ІТ-школи» проходитимуть у офісі «Майкрософт Україна», який знаходиться в м. Києві у форматі майстер-класів. Навчання безкоштовне.

Зверніть, будь ласка, увагу. Наразі можливою є участь у одному семінарі для однієї громадської організації (одного представника). У разі, якщо організація хоче долучися до навчання протягом декількох тренінгів, вона має надіслати звіт про успішне впровадження технологій Microsoft з попередніх семінарів і бути готовою презентувати його на наступному семінарі.

Контакти

  • http://www.microsoft.com/ukraine/it-school/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.