bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Агенція громадської журналістики МІСТ запрошує на тренінг

Херсонська обласна громадська організація «Агенція громадської журналістики МІСТ» запрошує молодих журналістів, блогерів, медіа активістів та студентів філологічних спеціальностей факультетів до участі в тренінгу “Cучасне Інтернет-ЗМІ: контент та менеджмент”, що відбудеться у Херсоні 2-3 листопада 2013 року

До участі в тренінгу запрошуються початківці, які мають незначний досвід роботи в онлайн-виданнях чи веденні власних ресурсів та прагнуть підвищити свій професійний рівень.

Під час навчання учасники отримають бачення професійної роботи в сучасній онлайн-журналістиці, дізнаються, як відкоригувати власну стратегію роботи в онлайні. Тренінг передбачає один день навчання та один день майстер-класів. Серед тем обговорення: менеджмент нових ЗМІ, стандарти онлайн-журналістики, основи фотомайстерності, сворення контенту.

Хто може взяти участь?
Заявки на участь у тренінгу можуть подавати журналісти та студенти з Херсона та Миколаєва, які не мають значного журналістського досвіду, проте вже працювали в онлайн-виданнях, або ж ведуть власні блогові онлайн-проекти, є активними користувачами соціальних мереж та пишуть на соціально-політичну тематику. Учасники відбиратимуться на конкурсній основі. До участі у тренінгу буде запрошено 20 осіб. 

Умови участі
Для участі в конкурсі необхідно заповнити ОНЛАЙН-АНКЕТУ. Учасники тренінгу відбираються на конкурсній основі. Якщо ви пройдете відбір, з вами зв’яжуться організатори. 

Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням (кава-паузи та обіди), відшкодовують учасникам з-поза меж Херсона вартість проїзду та проживання.

Контакти:
Сергій Нікітенко - 0505470559

Тренінг проводиться за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.