bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародний тренінг для молоді “SYNERGY” в Естонії

Для участі в тренінгу "SYNERGY", що відбудеться в рамках європейської програми "Молодь в дії" в Естонії з 14 по 22 листопада розшукуються три талановитих хлопця та три дівчини.

Зміст проекту:

В час, коли існує кризис цінностей, виникає питання ідентичності на індивідульному рівні та на рівні суспільства аби зберегти культурну спадщину кожного народу, так само як і здобути економічні та політичні переваги на світовій арені. Таким чином, основна мета проекту - спонукати молодь брати активну участь у формуванні майбутнього для свого народу, у формуванні громадянського суспільства, спонукати до освідомленного ставлення до традицій та культури свого народу.

на проекті “SYNERGY”  молодь з країн ЄC та з країн, що не входять до ЄC разом зможуть:

- дослідити, які цінності існують в кожній із країн-учасників, поділитися хорошими прикладами активного громадянського суспільства, що існують в різних країнах;

- здобути почуття гордості за власні національні традиції, цінності, звичаї, в той час як і дослідити культуру та цінності інших країн-учасників;

- замислитися, які цінності блокують розвиток нації, а які треба зберегти для розвитку громадянського суспільства; знайти загальні цінності, що існують в кожному суспільстві та які обєднують людей;

- виразити себе, проявити себе в творчості.

Якщо ти замислювався над питаннями: хто ми є? в якому напрямку ми розвиваємося? Які цінності превалюють в нашому суспільстві і як їх можна змінити чи зберегти тощо -  то тобі буде цікаво з нами.

Основні теми: ідентичність людини, ідентичність нації, цінності, культура, творчість

Країни-учасники: Україна, Латвія, Естонія, Фінляндія, Грузія, Азербайджан

Робоча мова: англійська

Для кого цей проект:

- для активної молоді в віці 18-25 років;

- зі знанням англійської мови на рівні, достатньому для спілкування та вираження власних думок;

- для творчих людей, оскільки тема проекту розкриватиметься за допомогою інструментів “non-formal learning” - через музику, театр, імпровізацію.

Фінансові умови:

Згідно з умовами програми «Молодь в Дії», покриваються:

- 100% витрат на харчування, проживання та візові витрати

- 70% витрат на проїзд до місця проведення проекту (Естонія, Сууре-Яні)

Бажаєте взяти участь? Надішліть нам своє резюме та мотиваційний лист (прикріплений внизу сторінки)

Кінцевий строк подання заявок – 3 жовтня 2013 року.

Всі кандидати отримають підтвердження про надходження заявки. Успішні кандидати будуть запрошені на телефонне/Скайп-інтерв‘ю, а після 13 жовтня всі отримають звістку про результати відбору.

Успіхів і чекаємо на заявки!

Контакти

  • Мазуренко Тетяна
  •  to-nik-a@mail.ru
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.