bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій” від Microsoft

МГО “Сучасний формат” за підтримки Microsoft YouthSpark розпочала прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій”.

 Проект “Відкритий світ інформаційних технологій” (або Information Dissemination and Equal Access, скорочено IDEA) впроваджується з метою розвитку інформаційної грамотності, поліпшення якості освіти, підвищення рівня соціального і культурного розвитку, а відтак поліпшення рівня життя людей, які потребують особливої підтримки з боку суспільства.

Участь в проекті дає можливість пройти навчання за такими напрямками:

  • Основи роботи з комп’ютером
  • Основи роботи з цифровими та мультимедійними даними
  • Хмарні технології
  • Основи роботи в інтернеті
  • Основи комп’ютерної графіки

Навчання буде проходити в регіональному тренінговому центрі “Бібліоміст”, на базі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

Участь в програмі - безкоштовна!!! Учасники – молодь віком від 15 до 20 років.

Щоб стати учасником програми потрібно зробити два простих кроки:

По завершенню навчання слухачі отримують сертифікати від компанії Microsoft Ukraine.

Анкета

Заявки приймаються до 22 вересня 2013 р.

Програма “Відкритий світ інформаційних технологій” в Житомирі стартує вже вдруге. За час навчання молодих людей навчали усьому, що може знадобитись їм для влаштування на роботу: від написання резюме до застосування комп’ютерної графіки та редагування відео. Набуті знання деякі учасники вже застосовували на практиці і переконують, що це надзвичайно зручно. Спростіть і ви собі життя разом з нами.

Відео

Проект IDEA спрямований перш за все на потреби людей, які перебувають сьогодні у непростому соціально-економічному становищі: учнів старших класів, що готуються до виходу у самостійне життя, студентів, безробітну та/чи частково зайняту молодь, людей з інвалідністю, малозабезпечених, пенсіонерів.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора програми Тетяни Сиропятової: (063) 489-70-93, e-mail:[email protected]  або до тренера програми Олександра Мельничука: (093) 085-27-97, e-mail:[email protected]

Контакти

  • Олександр Мельничук (093) 085 27 97
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.