bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародний молодіжний обмін «Історія громадянина» в Криму

Запрошуємо молодь з України подавати заявки на участь у міжнародному молодіжному обміні «Історія громадянина», що відбудеться з 22 вересня по 1 жовтня 2013 року в Криму (мис Тарханкут).

Молоді люди з шести країн – України, Грузії, Польщі, Болгарії, Литви та Азербайджану – зустрінуться для того, щоб обговорити , що означає бути громадянами своїх країн та всієї Європи, а також поділяться власними історіями. Результатом проекту стане аматорський фільм, який учасники знімуть разом.

Що означає бути громадянином? Як люди у різних країнах реалізують власні обов’язки та права як громадяни? Які громадянські права є найбільш та найменш важливими для людей з різних країн? Яким чином це залежить від рівня демократії в країні? Як молоді люди з меншими можливостями можуть реалізувати свої громадянські права у різних країнах? І, нарешті, ким є громадянин Європи?

Молодіжний обмін «Історія громадянина» має на меті знайти відповіді на ці та інші питання. Розглядаючи особисті історії молодих людей з різних країн, ми хочемо з’ясувати, ким на справді є сучасний громадянин Європи. Молоді люди дізнаються як вони зможуть стати активними та впливати на життя своєї громади, країни, всієї Європи.

Під час молодіжного обміну будуть використані неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, а також передбачені дискусії, обговорення, майстер-класи, міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії.

Разом учасники розроблять та знімуть власний фільм, що буде розповідати «історію громадянина Європи».

Проект реалізується за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Хто може взяти участь: активна молодь віком від 18 до 25 років, з достатнім рівнем володіння англійською мовою.

Дата проведення: 22 вересня – 1 жовтня 2013 року.

Місце проведення: Україна, Крим (мис Тарханкут, с. Оленівка, пансіонат «Сонячна долина»).

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсацію 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, реєстраційний внесок – 10 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 8 вересня 2013 року включно заповніть онлайн анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори проекту: СМГО «Центр європейських ініціатив» (Україна).

За детальною інформацією звертайтесь: (0542) 79-86-68 або [email protected].

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.