Ти мрієш стати HR-менеджером? Дізнайся таємниці роботи з персоналом від провідних HR менеджерів найкращих компаній України на «III-й HR школі» в КНУ імені Тараса Шевченка.
Школа проходитиме з 10 по 26 вересня 2013 року в Головному навчальному корпусі КНУ, за адресою: вул. Володимирська, 60, каб.204.
Під час навчання всі учасники проекту отримають змогу з перших вуст почути про всі важливі аспекти роботи HR спеціаліста, пройдуть навчальні тренінги з підбору та оцінки персоналу та, зрештою, отримають можливість пройти стажування чи влаштуватись на роботу в одну із компаній учасників проекту. Список навчальних тем та розклад семінарів можна знайти на сайті організаторів школи. Для участі у програмі необхідно попередньо зареєструватись.
Компанії учасники проекту: ТОВ “Баядера Логістик”, Номінал Інжиніринг, WORLD STAFF, Люксофт, Сервус Системз Інтегрейшн, EPAM Systems, GlobalLogic, STUD-CENTR, Укртехинвестгаз, Скарбниця, Универсальная Коллекторская Группа, 3M, МЕТРО Кеш енд Керрі Україна, Jansen, Materialise, CredEx, Ubisoft, SMMGroup, EY, Business People
Коментарі