bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

П’ята Школа молодіжного креативу

Перевір себе та: відчуй романтику Карпатських гір, зміни квартиру на намет, створи свій креативний проект, знайди тих, кого зафрендиш в соцмережах та в реалі.

Ми чекаємо Тебе на П’ятій Школі молодіжного креативуяка відбудеться 21-26 серпня 2013 року.

Уже п’ятий рік поспіль Дебатна Академія запрошує всіх тимчасово отаборитися в прекрасних Карпатських горах. Ми гарантуємо Тобі насичене навчання, якісний відпочинок, дружнє спілкування та багато сюрпризів.

Якщо Тобі вже 18, Ти не маєш медичних протипоказань і в Тобі живе нездоланна жага до пригод – реєструйся, купуй квитки та пакуй спальник. Решта – за нами! Ми обіцяємо створити для Тебе простір, в якому Ти навчишся продукувати креативні ідеї та втілювати їх у життя. Жодного «типового» дня під час Школи! Збираємось в Івано-Франківську.

Щоб стати учасником школи, тобі потрібно:

  • заповнити до 12 серпня анкету за посиланням
  • взяти з собою деякі продукти харчування;
  • мати мінімальне туристичне спорядження (наплічник, намет або місце в наметі друзів, спальний мішок тощо);
  • сплатити реєстраційний внесок, який складає 25 грн. для членів ВМГО «Дебатна Академія» та 50 грн. для інших решти осіб.

Оргкомітет залишає за собою право конкурсного відбору учасників залежно від їх мотивації. На перших 50 зареєстрованих учасників, що будуть відібрані до участі, чекають подарунки!

Маєш запитання? Дивись фото і відео з минулорічних шкіл або телефонуй, пиши, стукай до Голови Оргкомітету заходу Ксенії Шиманської (050-411-20-42, DebateLider@gmail.com). Будемо раді бачити Тебе на офіційній зустрічі учасників заходу у facebook чи вконтакті

Для допитливих:

Ти вже добре знаєш цю Школу! Під новою назвою «Школа молодіжного креативу» приховується відома «Школа лідерів дебатного руху» від ВМГО «Дебатна Академія». Просто цього року Організаційний комітет вирішив перевернути догори дриґом концепцію заходу, а відповідно – й змінити назву. Тож чекай не тільки на традиційні приємності, а й на нові сюрпризи!

Контакти

  • Голова Оргкомітету заходу Ксенії Шиманської (050-411-20-42
  •  DebateLider@gmail.com)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.