У суботу, 03 серпня 2013 року ВОГО «Корпорація щастя» о 18:00 у співпраці із кафе «Druzi forever» (проспект Волі,16г) організовує творче заняття із арт-терапії «Карта досягнення цілі».
Наші цілі – це те, що дає нам стимул у житті, бажання прокидатися вранці. Особливу радість приносять здобуті цілі та викликають інтерес підкорення нових вершин.
Запрошуємо на міні-тренінг із арт-терапії «Карта досягнення цілі», де ви навчишся:
На міні-тренінгу буде використовуватися практика сінемалогія – спільного перегляду сюжету з подальшим обговоренням, а також арт-терапія – «лікування творчістю» - творче заняття у поєднання із особистісним розвитком і відкриттям нових рис свого характеру.
Участь у тренінгу безкоштовна.
Ведуча: Ольга Созонік – арт-терапевт, ведуча програм особистісного розвитку, керівник ВОГО «Корпорація щастя».
Коментарі