МГО “Інтерньюз-Україна” у партнерстві з редакцією онлайн-ресурсу Texty.org.ua в рамках проекту «У-Медіа» оголошують набір на Третю Школу інфографіки для молодих дизайнерів, працівників онлайн-видань та охочих працювати з візуальною інформацією, що відбудеться в Києві 25-28 липня 2013.
Що це за школа?
Конкуренція за увагу користувача в інформаційному просторі підштовхує редакції все більше урізноманітнювати форми подачі інформації. Це зумовлює високу потребу в фахівцях, які здатні працювати з візуалізацією/інфографікою на різних рівнях – від розробки концепції, обґрунтування до підбору кольорів, шрифтів, пропорцій і створення інфографіки.
Школа інфографіки – це 4-денний курс з основ візуалізації, який проводиться втретє. Участь у Школі надасть учасникам можливість навчитися створювати і застосовувати динамічну та статичну інфографіку для онлайн-ресурсів та видань.
Чому навчатимемося?
Формат
Тренери
Тренерами та співавторами школи виступають українські фахівці з графічного дизайну та інфографіки. Впродовж школи передбачені майстер-класи та лекції від шести гостьових експертів: Анатолія Бондаренко, Надії Кельм, Дмитра Мокрого-Вороновського, Ігоря Скляревського, Сергія Корнієнка та Ірини Маркової. Після школи передбачені консультації від тренерів.
Хто може взяти участь?
Ми обираємо учасників на конкурсних засадах. До участі запрошуються молоді дизайнери, журналісти та медіа-активісти віком до 27 років, які зацікавлені спеціалізуватися у створенні інфографіки та візуалізації даних. В Школі візьмуть участь 15 учасників.
Рівень школи розрахований на учасників з базовими дизайнерськими знаннями та навичками роботи з інформацією.
Учасники Школи інфографіки відбираються на конкурсній основі. Участь у школі передбачає реєстраційний внесок в сумі 590 грн. Обов’язковими умовами участі є:
1. заповнення
2. наявність ноутбука під час навчальних сесій
3. сплата реєстраційного внеску в перший день навчання – 590 грн.
Організатори забезпечують учасникам навчальні матеріали, харчування (кава-паузи та обіди).
УВАГА! Організатори відшкодовують учасникам з-поза меж Києва проїзд та забезпечують проживання на період навчання.
Дати проведення: Школа відбуватиметься з 25 по 28 липня 2013 р. у Києві в офісі МГО «Інтерньюз-Україна» (вул.Ризька, 15). Навчання триватиме щодня з 9.30 до 18.00.
Дедлайн: Заявки на участь приймаються до 18.00 вівторка 17 липня 2013 р.
Результати відбору: 19 липня 2013 р.
Контакти:
Юлія Бабко, координатор програм нових медіа, 063 710 13 96, 044 458 44 40 [email protected]
Третя Школа інфографіки проводиться МГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз Нетворк за фінансової підтримки АМР США.
Коментарі