14 травня 2013 Інститут лідерства та управління УКУ проводить одноденний тренінг для неприбуткових організацій «Некомерційний маркетинг: як влучити в ціль».
Тренінг проводить Дон Тельберт, волонтер Корпусу Миру США в Україні, експерт з маркетингу. Тренінг передбачає вступ до маркетингу та має на меті на прикладі діяльності учасників тренінгу продемонструвати як окремі маркетингові компоненти розвиваються в маркетинговий план.
Основні цілі семінару:
Час проведення: 14 травня 2013, 10:00 – 18:00.
Місце проведення: приміщення філософсько - богословського факультету УКУ, вул. Хуторівка, 35а, авд. 216.
Мова тренінгу: англійська з перекладачем.
Організатори: Інститут лідерства та управління спільно з відділом зв’язків з громадськістю ЛОДА.
Участь у тренінгу безкоштовна. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму до 13 травня 2013р.
У випадку питань - просимо звертатись за тел. +380979242084 (Анна) або написавши листа на адресу: [email protected]
Дон Тельберт протягом останніх 25 років працювала в сфері маркетингу, внутрішніх та зовнішніх комунікаціях. Займала посаду віце-президента з маркетингових комунікацій Бремер банку. Крім того, Дон керувала власною консалтинг компанією протягом 9 років, де впроваджувала проекти з маркетингу і комунікацій. В даний час є волонтером Корпусу миру США та працює з Альянсом НУО в м.Донецьк.
Коментарі