У 2013 році програма “Майстерня громадської активності” складається з 3 етапів:
ЕТАП І (квітень – травень 2013 року) – ОРІЄНТАЦІЙНИЙ, який включає участь в одному зі наступних вступних семінарів:
Всі семінари проводитимуться на території України або Польщі; про конкретне місце проведення кожного з семінарів учасники дізнаються після відбору.
ЕТАП ІІ (червень – жовтень 2012 року) – ПРАКТИЧНИЙ (розробка міні-проектів, їх конкретизація на проектних семінарах і реалізація за супроводу куратора). Проектні команди обраних ідей будуть запрошені на один з 3 кваліфікаційних семінарів з проектного менеджменту. Всі семінари проводитимуться на території України або Польщі
ЕТАП ІІІ (26-31 жовтня 2013 року) – СВЯТКОВО-ПІДСУМКОВИЙ, який включає підбиття підсумків та конкретизацію перспектив на спільному підсумковому семінарі «Майстерні громадської активності» (26-31.10.2013 року, про місце проведення буде повідомлено додатково).
Для участі в програмі 2013 року потрібно зробити наступні кроки:
Зачекати на відповідь журі електронною поштою до 25 березня 2013 року. Про результати відбору будуть проінформовані всі кандидати.
Учасникам, обраним для участі в проекті, організатори забезпечують проживання та харчування в рамках трьох семінарів програми, а також за узгодженням відшкодовують проїзд до місця проведення семінарів.
Коментарі