4-5 березня 2013 року в Луганську відбудеться тренінг «Прийняття рішень. Робота в команді», що буде проводити тренерська команда «Товариства Лева».
Тренінг відбувається в рамках реалізації проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який здійснюється завдяки фінансовій підтримці національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 15 регіонів України.
В Луганській області тренінг проводиться у співпраці із Східноукраїнським центром громадських ініціатив.
Проект направлений на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад та налагодження кооперації локальних неурядових організацій між собою.
До участі запрошуються представники громадських організацій та ініціативних груп Луганської області.
Для участі в тренінгу Ви маєте заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам до 27 лютого 2013 року включно.
Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку, після надсилання учасником заповненої анкети та відбору учасників, який буде здійснюватися організаторами по закінченню терміну подачі анкет.
Коментарі