Ми пропонуємо Вам 23-24 лютого прослухати лекції досвідчених тренерів зі вступу до громадської діяльності, проектного менеджменту, роботи зі ЗМІ, нових медіа, прав людини та ще низку тренінгів, просто необхідних будь-якому громадському діячеві, активісту або просто мотивованій людині.
Приходьте та збагатіть себе новими знаннями, цікавими знайомствами та гарним настроєм! А ще організатори забеспечують учасників чаєм-кавою та пєчєньками! Не пропустіть цю можливість вдало провести вихідні!
Орг. внесок - 10 грн. До вартості не входить обід.
Зареєструватись на Школу можна за посиланням.
Ознайомитись з програмою заходу татренерами Ви можете тут.
Коментарі