13-14 грудня 2012 р. у м. Києві на запрошення Українського фонду «Благополуччя дітей» психолог Марлена Тромбінська Хадух (Фонд «Нічиї діти», Польща) проводить семінар «Попередження насильства над дітьми: робота з батьками» для фахівців, які працюють з батьками з питань попередження насильства над дітьми.
Під час заходу будуть розглянуті наступні питання:
Семінар проводиться в рамках кампанії «Мудрі батьки - щасливі діти», метою якої є захист дітей 0 - 3 років від жорстокого поводження шляхом популяризації відповідального батьківства та ненасильницьких методів виховання.
Кампанія звертає увагу на те, що виховання дитини є вкрай відповідальним обов’язком батьків, з яким іноді важко впоратись. Зазвичай, засоби масової інформації, показуючи маленьких дітей, представляють образи щасливих, усміхнених дітей та дорослих. Таким чином, батьки, які зіштовхнулись з проблемами у вихованні, часто соромляться говорити про це, вважаючи таку ситуацію особистою невдачею. Часто вони не знають, куди можна звернутися за допомогою.
Участь у семінарі є безкоштовною. Організатори не мають змоги оплатити витрати на проїзд та проживання учасників.
Якщо Ви зацікавлені взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтесь за телефоном/факсом (044) 537-20-16 або електронною поштою [email protected] до 11 грудня 2012 р.
Коментарі