Центр регіонального розвитку «ТОП-КАЯ» запрошує кримських громадських діячів, викладачів ВНЗ та шкіл, які цікавляться питанням європейської інтеграції на дводенний тренінг.
Тренінг відбудеться в рамках проекту «Успішний досвід Литви – для євроінтеграції Криму», що здійснюється Центром «Топ-Кая» за підтримки Посольства Литви в Україні.
Центр «Топ-Кая» працює в сфері європейської інтеграції з 2008 року, є офіційним партнером Мережі Центрів європейської інформації України.
Тренінг відбудеться в Сімферополі, 8-9 грудня 2012 року. Учасники забезпечуються харчуванням, роздатковими матеріалами та канцтоварами. Учасникам з інших міст буде забезпечено проживання в Сімферополі та відшкодовані витрати на проїзд.
Дводенний тренінг буде включати наступні блоки:
Тренінг буде корисний передусім тим, хто вже проводить діяльність в сфері європейської інтеграції, хоче розпочати таку діяльність та потребує інформації, корисних та цікавих методик, та знайомства з однодумцями. Учасники тренінгу в майбутньому будуть запрошені до спільної діяльності.
Реєстрація на тренінг відкрита до 3 грудня (понеділок), до 18.00 за посиланням.
Коментарі
Колеги, зверніть увагу, що тренінг тільки для учасників з Криму! Бо вже маємо багато заявок з інших областей..