Сучасний світ потребує від людини мобільності та концентрації уваги на справі, якою вона займається. Постійна зайнятість та невпевненість у своїх силах є причиною різних особистісних проблем, а саме: низька самооцінка, невміння вирішувати щоденні завдання, незнання себе та свого потенціалу, недостатня вправність у плануванні своєї діяльності та вільного часу.
Для того, аби уникнути всіх цих проблем у майбутньому, необхідне створення особливих просвітницьких заходів. Знайшовши нові знання, людина зможе розкрити свій потенціал, розвинути лідерські якості, зрозуміти себе, визначитися з пріоритетною метою, і відповісти на головне питання: “Що я хочу від цього життя сьогодні,завтра, через декілька років?”.
“Розглядаючи проект “Академія лідерства та саморозвитку” не як серію навчальних семінарів, а як процес, який спонукає до формування впевненості у собі та почуття відповідальності, можна допогти молоді зрозуміти себе, підштовхнути до самовдосконалості, навчити захищати свої права та інтереси”, - розповідає Олена Пшенична, голова рівненського осередку Молоді ДемАльянсу.
Особливістю Академії лідерства та саморозвитку є використання практичних вправ, які допоможуть закріпити теоретичні знання.
Якщо ти відчуваєш себе лідером? Впевнений в своїх силах? Хочеш рухатися вперед? Випробувати свої сили? Ми надамо тобі таку можливість. Заповнюй анкету, щоб прийняти участь у проекті “Академія лідерства та саморозвитку”.
Цільова аудиторія проекту: молодь міста Рівного та області від 17 до 25 років.
Час проведення: 20-21 жовтня 2012 року, 10-11 листопада 2012 року.
Мета проекту: сприяння розвитку лідерських якостей молоді Рівного в контексті підготовки відповідальної, ціннісно та патріотично орієнтованої громадсько-політичної еліти України.
Очікуваний результат:
Заповнити анкету можна тут. Прийом анкет до 14 жовтня 2012 року!
Також, дізнатися про проект можна у соціальних мережах: ФБ або ВК.
Коментарі