ФРІ Бізнес-студія – це спільний проект молодіжної організації «Фундація регіональних ініціатив» та Клуба підприємців Донбасу. Проект складається з 20 зустрічей (тренінгів, семінарів, майстер-класів, бізнес-кейсів і т. д.), під час яких учасники дізнаються:
Проект буде проходити впродовж 2,5 місяців по 2 заняття на тиждень, у результаті яких ти зможеш зібрати свою бізнес-команду та написати бізнес-план.
Автори кращих ідей зможуть представити їх перед інвесторами.
Для того, щоб потрапити на зустріч, треба заповнити анкету за посиланням. Перша зустріч буде проходити в ДОДМЦ (пр. Б.Хмельницкого, 96) 11 жовтня о 17.30.
Коментарі