Фундація регіональних ініціатив запрошує студентів та випускників не журналістського відділення взяти участь у ФРІ Медіа-школі.
В програмі:
ФРІ медіа-школа буде проходити з 13 по 14 жовтня в ДОДМЦ (пр. Б.Хмельницького, 96, dodmc.dn.ua). Вартість участі складає 30 грн. (ці гроші підуть на кава-паузи та на роздаткові матеріали). Обов’язковою умовою участі є те, що кожен учасник має принести канцелярію чи іграшку для дітей з дитячого будинку.
Для того, щоб зареєструватися, треба заповнити анкету за цим посиланням. Про результати відбору ми повідомимо не пізніше 18.00 10 жовтня 2012 року.
Коментарі