13-14 жовтня 2012 року в Львові проводитиметься дводенна навчання для молодих активістів «Базова ФРІ-школа».Захід організовує Львівська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив».
Якщо ти прагнеш знань та навичок, які не отримують у школах чи ВНЗ, якщо ти маєш ідею і прагнеш втілити її у життя, якщо тобі набридло плисти за течією і ти бажаєш змінити щось у своєму житті, своєму місті та навіть у своїй країні, то ФРІ-школа – це те, що ти шукаєш.
ФРІ-школа – це захід для тих, хто небайдужий, активний та творчий, хто хоче долучитися до громадської діяльності, хто має ідеї і прагне реалізувати їх у своєму власному проекті.
В програму ФРІ-школи входять такі тренінги:
Участь у ФРІ-школі гарантує тобі нові знайомства та враження, обмін знаннями та досвідом, приємні емоції та неформальне спілкування.
А ще, це абсолютно безкоштовно.
Якщо тебе це зацікавило, то просто заповни аплікаційну форму та відправ її нам до 8 жовтня. Про місце та час зустрічі буде повідомлено електронною поштою.
Коментарі