22-23 вересня 2012 року в Донецьку відбудеться Базова ФРІ Школа. Мета цієї школи – допомогти молодій людині думати та діяти поза рамками її звичок та показати, що в неї є безліч можливостей для майбутнього.
В програмі школи:
А головне – під час школи учасники матимуть змогу використати свої знання на практиці!
Базова ФРІ Школа буде проходити 22-23 вересня у ДОДМЦ (пр. Б.Хмельницкого, 96). Вартість участі в школі складає - 30 грн. (ці гроші підуть на кава-паузи та роздаткові матеріали).
Для того, щоб зареєструватися треба заповнити анкету за цим посиланням. Про результати відбору ми повідомимо кожного учасника не пізніше 18.00 19 вересня 2012 року.
Коментарі
Для того, щоб зареєструватися треба заповнити анкету за цим посиланням. Про результати відбору ми повідомимо кожного учасника не пізніше 18.00 19 вересня 2012 року.
А ДЄ ПОСИЛАННЯ ?
Наведіть курсором на "за цим посиланням", клацніть і відкриється анкета:) слова залінковано)