ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує представників муніципальних утворень (групи до 10 чоловік) взяти участь в серії одноденних стажувань «Технології електронного урядування», яка триватиме протягом вересня-грудня 2012 року.
Навчання здійснюється у рамках проекту «Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного е-урядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
В програму стажування входить:
Участь у стажуванні буде підтверджена відповідним сертифікатом.
Хто може взяти участь?
До участів стажуванні запрошуються всі бажаючі – представники муніципальних утворень, зацікавлені у вивченні досвіду впровадження електронного урядування в м.Вінниця та дослідженні основних напрямків розвитку е-урядування у майбутньому.
Заявки приймаються від груп з 10 осіб з одного міста до 15 та 30 вересня включно.
Для подання заявки заповніть, будь-ласка, анкету (в доданому файлі) .
Графік занять буде узгоджено з учасниками.
Стажування здійснюється на безоплатній основі. Проїзд – внесок учасників стажування.
Навчання проходитиме на базі муніципально-громадського центру «Е-урядування», за адресою: м. Вінниця, вул. Червоних Партизан, 7
Коментарі