Оголошується набір учасників програми «Факультет міжнародного співробітництва та молодіжної громадської дипломатії». Програма проводиться за підтримки Державної служби молоді та спорту України.
Мета: підвищення рівня залучення соціально-орієнтованих українських НГО в міжнародну діяльність шляхом створення команди представників НГО, які беруть участь в програмах української громадської дипломатії та реалізації місцевих, національних та міжнародних проектів.
Учасники програми: молоді люди – керівники та лідери молодіжного руху, студентського самоврядування, молодіжних та студентських парламентів та організацій віком від 18 до 35 років.
Молодіжний дипломатичний корпус (МДК) - це пул активних представників НГО України, які володіють знаннями та навичками міжнародної комунікації, добре знаються на міжнародних відносинах, і які готові реалізовувати міжнародні проекти, спрямовані на вирішення нагальних проблем сьогодення, в тому числі формування позитивного образу України за кордоном, поширення української культури і мови в світі.
В рамках проекту передбачається:
Заявки на участь у програмі в електронному вигляді та проектна ідея (лише додаток 3), приймаються до 17 вересня 2012 року на електронну адресу. Одесса, Миколаїв, Херсон, Сімферополь та Севастополь до 10 вересня 2012 року.
Коментарі