Здійснення мрій про подорожі, друзів з різних країн, омріяну професію, досягнення успіху у житті… частково залежить від того, наскільки добре ми володіємо англійською мовою.
AIESEC у Львові намагається допомогти студентам вищих навчальних закладів стати на крок ближче до мрії.
Протягом 1,5 місяця студенти матимуть можливість у доступний для них час відвідати цікаві заняття розмовної англійської мови, які вестимуть вісім стажерів з різних країн світу у освітньому проекті LanguageSchool.
Заняття відбуватимуться у інтерактивній формі, що довзолить учасникам швидко та впевнено подолати мовний бар’єр та подружитись із іноземцями.
Протягом проекту відбудуться презентації про міжнародні програми обміну та стажувань AIESEC у Львові. Також будуть організовані різні заходи: прогулянки по Львову з іноземцями, перегляд фільмів англійською мовою.
Детальніше про проект LanguageSchool:
Час проведення: 15 вересня – 28 жовтня 2012 року
Заняття будуть проходити двічі на тиждень, у такі дні:
понеділок,вівторок,середа і четвер.
о 9.00; 16.30 і 18.30
Ціни:
Ціна курсу 350 гривень, але у нас діють спеціальні акції:
Приведи 4-х друзів і бери участь безкоштовно;
Також найкраща пропозиція це взяти участь у програмі “Приймаюча сім’я”для стажера. Ніщо не покращує англійську краще, ніж спілкування з іноземцем щодня. Взявши стажера до себе додому на час проекту, ви відвідуєте заняття також безкоштовно!
Якщо виникають запитання, радо відповість на них керівник проекту:
Вах Анна ([email protected] ; +38 093 285 86 84)
AIESEC - міжнародна молодіжна організація з 62-річним досвідом, яка допомагає отримати новий досвід, розвинути професійні навички й особисті якості,приймаючи участь в організації проектів і міжнародних програм обміну. Детальніше за лінком: lviv.aiesec.ua
Коментарі