bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг на тему культурного різноманіття у Азербайджані
12.06.2012

Молодіжна організація "Іскра" шукає 3х учасників   для проекту " Youth for Peace via Cultures ", що проходитиме в Азербайджані 23-29 серпня 2012.

Основні теми проекту: міжкультурний і міжрелігійний діалог, культурне різноманіття, стереотипи і дискримінація, шляхи мирного вирішення конфліктів і непорозумінь між представниками різних культур, планування власного проекту.

Країни-учасниці: Польща, Туреччина, Угорщина, Молдова, Чехія, Словаччина, Україна, Німеччина, Грузія, Азербайджан.

Робоча мова: англійська

Кого ми шукаємо:

  • молодь в віці від 18 до 30 років;
  • зі знанням англійської мови (на рівні, достатньому для спілкування з іншими учасниками);
  • з інтересом до теми міжрелігійного діалогу, бажанням налагоджувати контакти з іншими європейськими організаціями та із зацікавленістю в знайомстві з іншими культурами

Організатори оплачують: 100% витрат на харчування, проживання і екскурсії, а також 70% проїзду. Внесок за участь становить 15 Євро.

Бажаєте взяти участь? Надішліть нам своє резюме (важливо вказати в ньому свій попередній досвід громадської діяльності) та мотиваційний лист (чому ви хочете взяти участь саме в цьому проекті; 1 сторінка А4 англійською мовою) на [email protected] до 28 червня 2012 року.

Будь ласка, вказуйте в темі листа «Youth for Peace». Всі кандидати будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 1 липня.

Чекаємо на ваші заявки! :)

Більше про МГО «Іскра» можна дізнатись тут:

http://vk.com/ngo.iskra

https://www.facebook.com/ngo.iskra

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.