Інститут Лідерства та Управління Українського Католицького Університету спільно з Молодіжним центром «Птах» запрошують до «Школи розвитку молодіжних ініціатив у місті Пустомити».
До участі запрошуються молоді люди, активісти, громадські діячі, волонтери громадських організацій та благодійних фондів віком від 18 до 30 років, мешканці Пустомит або Пустомитівського району, Львівської області.
Дата проведення: 11-16 червня 2012 р.
Місце та час проведення тренінгів у школі повідомиться учасникам, які пройшли відбір. Незалежно від конкурсу усі учасники, котрі подавали свої анкети на участь у конкурсі будуть повідомлені про результати конкурсу після 7 червня 2012 року.
Участь безкоштовна.
Кількість учасників – 20 осіб.
Щоб стати учасником потрібно заповнити анкету.
Додаткова інформація та запис за контактами:
Запис проводиться до 7 червня.
Коментарі