bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальний курс з розвитку громадянської журналістики та комунікації в Криму

Громадська організація “Центр регіонального розвитку” Топ-Кая “оголошує набір учасників на навчальний курс в рамках проекту «Ідеї вголос!: розвиток громадянської журналістики та комунікації серед громадських організацій та молодіжних лідерів».

Навчальний курс “Ідеї вголос!” це:

  • заняття в он-лайн форматі кожен тиждень протягом 6 місяців
  • щотижневі консультації в скайпі
  • живі зустрічі з експертами раз на місяць
  • шанс створити або покращити свою інтернет-платформу за підтримки проекту

Ви активіст громадської організації, шукаєте нові шляхи для інформування людей про свою діяльність, хочете налагодити співпрацю зі ЗМІ, представити організацію в соціальних мережах? На навчальної курсі отримаєте відповіді на всі питання і можливість поспілкуватися з однодумцями і потенційними волонтерами!

Ви молодий кримчанин (або кримчанка), студент або старшокласник, гостро реагуєте на процеси в своєму навчальному закладі і в суспільстві, хочете заявити про свою позицію привселюдно, замислюєтеся про те, щоб реалізувати себе в суспільному житті? Подавайте заявку на навчальний курс і дізнаєтесь багато нового та корисного!

Навчання буде проходити у двох групах:

  • Члени та волонтери громадських організацій
  • Активні старшокласники та студенти

Громадські активісти отримають нові можливості для презентації своєї діяльності в інтернеті, дізнаються про ефективне спілкування та співпрацю зі ЗМІ та своїми клієнтами.

Студенти та старшокласники дізнаються про історію та роль громадських організацій у суспільстві, ближче познайомляться з основами журналістики і поняттям волонтерства.

Прийом заявок проводиться до 5 травня включно. Перша зустріч відбудеться 12 травня в Сімферополі.

Заявки в он-лайн режимі можна заповнити за цією адресою.

Питання з приводу проекту можна задати Олександрі Целіщевій та Тетяні Демидко по телефону 099-455-62-30 або електронною поштою topkaya.crimea@gmail.com (в темі листа вкажіть “Курс Ідеї вголос!”).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.