Центр громадської адвокатури оголошує про початок проекту «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками» та запрошує до участі правозахисні неурядові громадські організації та громадських активістів, які працюють в невеликих містечках, селищах та селах України у сфері правозахисту та адвокації інтересів в місцевих громадах.
Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” та “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду Відродження.
Мета проекту – обмін досвідом з неурядовими організаціями, які починають працювати в сфері правопросвітницької діяльності, правозахисту, застосування інструментів громадської участі в невеликих містечках та селах, спільне вирішення проблем, з якими стикаються мешканці сіл та містечок.
У межах проекту буде проведено два основні заходи:
Критерії відбору учасників семінару-обміну:
Не підтримуються в рамках даного обміну кандидатури тих осіб, які мають мотивацію розвитку знань та навичок, але представляють досвідчені правозахисні організації.
Загалом буде відібрано 20 учасників.
Для участі в семінарі слід заповнити анкету (в додатку), яку слід надіслати до 29.02.2012 року на електронну пошту [email protected].
Про результати відбору Вас буде повідомлено до 5.03.2012 року.
Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.
Контактні особи: Оксана Коваль, Тетяна Яцків, 0979812738, 032 244 46 59, [email protected], www.cga.in.ua
Коментарі