bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для волонтерів Євро-2012: перша медична допомога

Синонімом слова “волонтер” є “допомога”. Незалежно від напрямку обраних завдань під час Євро-2012, доброволець повинен бути завжди готовий надати медичну підтримку. За своєю актуальністю медицина посідає друге місце серед навичок волонтера після знання іноземної мови.

У зв’язку із цим, запрошуємо волонтерів Чемпіонату та всіх бажаючих на одноденний тренінг із першої медичної допомоги. В рамках тренінгу фахівці розкриють наступні питання: допомога при втраті свідомості, виявлення та надання допомоги при епілепсії, накладання джгуту при переломах тощо.

Захід відбудеться 20 листопада у неділю за адресою: вул. Чигоріна 57-А, актова зала Державного університету фінансів та міжнародної торгівлі (ст. м. “Печерська” або “Дружби народів”).

Початок о 15:00. Участь у тренінгу безкоштовна.

Кількість учасників обмежена – до 20 осіб

. Із собою бажано принести бинт для відпрацювання навичок перев’язки.

Для реєстрації на тренінг потрібно надіслати свої дані: П.І.Б., навчальний заклад, номер мобільного на [email protected] або сторінку Вконтакті.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.