Центр регіонального розвитку ТОП-КАЯ в рамках проекту «Підтримка місцевих громадських ініціатив в Криму - 2011» запрошує громадських активістів до участі в одноденних тренінгах «Медіаграмотність для громадських ініціатив».
Тренінги будуть проходити в жовтні 2011 року в містах:
Тренінг включає такі теми:
Тренер - Володимир Гребьонкін,PR фахівець, журналіст-фрілансер, спеціаліст з просування в соціальних медіа.
Мова тренінгів - російська, час проведення - орієнтовно з 10.00 до 17.00.
Про конкретний місце проведення буде повідомлено додатково відібраним учасникам.
Учасники тренінгів забезпечуються роздатковими матеріалами, канцтоварами, обідом та кава-паузами, проїзд до місця проведення тренінгу оплачується за наявності оригіналів квитків.
Вимоги до учасників: активні члени громади, представники ініціативних груп і місцевих громадських організацій з Північного, Центрального і Східного Крим Зацікавленість у темі тренінгів, готовність застосовувати отримані знання у своїй організації (в тому числі розмістити новини організації на сайті www.ngocrimea.org) Володіння комп’ютером на рівні користувача, наявність електронної пошти, навички роботи в Інтернеті
Для участі у тренінгах необхідно заповнити анкету, що додається до даного оголошенню, і надіслати її за адресою [email protected] до 28 вересня (середа) - для тренінгів у Феодосії і Білогірську і до 5 жовтня (середа) для тренінгів в Керчі , Джанкої та Красноперекопську.
Проект «Підтримка місцевих громадських ініціатив в Криму» здійснюється в АР Крим Центром регіонального розвитку «Топ-Кая» у партнерстві з громадською організацією «People in need» («Людина в біді», м. Прага, Чехія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Проект реалізується у віддалених районах Криму і спрямований на посилення ролі місцевих громадських організацій, ініціативних груп та шкільних об’єднань у суспільстві.
Коментарі