bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту»

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує завучів із навчально-виховної роботи або інших представників адміністрації школи, які координують роботу із функціонування шкільної веб-сторінки, до участі в одноденному семінарі «Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту».

Місце проведення – Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Орієнтовне дата – 18 жовтня 2011 р.

Семінар проводиться з метою ознайомити представників адміністрації шкіл Луганської області із досвідом функціонування розділів для партнерів та благодійників на веб-сайтах шкіл США; ініціювати практику використання шкільних веб-сайтів задля залучення додаткових ресурсів.

Семінар надасть учасникам можливість:

  • дізнатися про основні напрямки використання мережі Інтернет у фандрейзинговій діяльності шкіл США;
  • відвідати веб-сторінки шкіл США та ознайомитися із їх структурою та дизайном, змістовим наповненням розділів для благодійників;
  • обговорити успіхи та проблеми застосування в українських реаліях досвіду шкіл США із використання Інтернет для залучення додаткових ресурсів;
  • проаналізувати Інтернет-сторінку своєї школи з точки зору користувача-потенційного благодійника;
  • розробити для свого шкільного веб-сайту проект розділу для благодійників.

Кожен учасник семінару отримає посібник «Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи».

За результатами семінару серед учасників буде організовано обласний Інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника».

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну анкету-заявку та надіслати її до 1 жовтня 2011 року на електронну адресу windowLUGschool@gmail.com або поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005.

В електронному вигляді анкету-заявку можна скачати за цим посиланням.

Організатори забезпечують харчуванням (кава-брейк) під час заходу та роздатковими навчальними матеріалами, а також відшкодовують витрати на проїзд тих учасників, що представляють школи не обласного центру.

Семінар є частиною проекту “Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи”, який здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Контакти

  • Олександра Хандрамай
  • менеджер проекту
  • 050 88 55 890
  • 050 923 41 17
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.