В ході практичних занять учасники навчання зможуть здобути та удосконалити знання та навички застосування в своїй роботі сучасних Інтернет-технологій, інструментів веб 2.0 і новітніх медіа, а саме:
По завершенню навчання учасники отримають відповідні сертифікати.
Участь у навчанні є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами та кава-паузами. Навчання відбуватиметься у комп’ютерному класі одного з навчальних центрів у Запоріжжі, детальна інформація буде повідомлена згодом. У період навчання учасники зможуть отримувати безкоштовні консультації тренерів щодо практичного використання здобутих під час тренінгів знань та навичок.
Відбір учасників навчання відбуватиметься за анкетами. При відборі буде враховуватися готовність потенційного учасника навчання брати активну участь у висвітленні діяльності Громадської ради та у поширенні здобутих знань серед інших членів Громадської ради.
Анкету можна заповнити у Інтернеті за цим посиланням або завантажити її у додатку та надіслати заповнену на адресу [email protected], вказавши у назві файлу та у темі листа своє прізвище (наприклад, Anketa_Ivanov).
Останній день подання анкети – 2 вересня 2011 року.
За додатковою інформацією звертайтеся до керівника проекту Наталі Селюкової за електронною поштою [email protected] або за телефоном 067 770 91 72.
Проект «Прозора Рада – захищена громада» здійснюється за підтримки Програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
Коментарі