Метою проекту є привернення уваги молоді до екологічних питань та проблем, пов’язаних з процесами зміни клімату. Молодь з чотирьох країн – Грузії, України, Німеччини та Польщі – матиме можливість обмінятися досвідом, взяти участь в екологічних акціях та запропонувати власні ідеї стосовно вирішення проблеми зміни клімату на планеті Земля.
Крім того, цей проект – це ще одна можливість зустрітися молоді з різних європейських країн, яка сприятиме руйнуванню стереотипів та налагодженню міжкультурного діалогу.
Під час молодіжного обміну будуть використані неформальні методи освіти, інтерактивні вправи, а також передбачені дискусії, обговорення, майстер-класи, міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії.
Участь у міжнародному молодіжному обміні візьме молодь з чотирьох країн Європи: України, Німеччини, Польщі та Грузії.
Запрошуємо молодь з України подавати заявки!
Хто може брати участь: молодіжні лідери, волонтери та молодіжні працівники віком 18-30 років, які добре володіють англійською мовою та мають досвід участі в проектах або ініціативах з екологічної тематики.
Дата проведення: 24 вересня – 4 жовтня 2011 року.
Місце проведення: Грузія, Кобулеті (узбережжя Чорного моря) та Цхалтубо (гірський курортний район).
Робоча мова: англійська.
Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду. За рахунок учасників: 30% оплата проїзду та 20 євро – реєстраційний внесок.
Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 31 серпня 2011 року включно заповніть анкету.
Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.
Проект реалізується за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».
Організатори: Research-Intellectual Club “Dialogue of Generations” (Грузія), Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (Німеччина).
Партнери з України: СМГО «Центр європейських ініціатив».
Коментарі