bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Третя Щорічна Школа Лідерів Дебатного Руху
28.07.2011

Маємо за честь запросити Вас на Третю Щорічну Школу Лідерів Дебатного Руху, що відбудеться 20-25 серпня 2011 року в мальовничих Карпатських горах (традиційно збираємось в славетному місті Івано-Франківськ). Даний захід вже втретє організовується ВМГО «Дебатна Академія» та гарантовано поєднає в собі кращий досвід попередніх років.

Що таке Школа Лідерів Дебатного Руху? Школа Лідерів Дебатного Руху щороку проходить у формі наметового табору, організатором якого є ВМГО «Дебатна Академія».

Метою Школи є надання знань та вмінь для успішної діяльності в молодіжному середовищі. Оргкомітет гарантує насичене навчання, якісний відпочинок, приємне спілкування, захопливі екскурсії і сюрпризи для учасників! Школа проходить у формі таборування, адже наметове життя – чудовий каталізатор формування лідерських та командних якостей. Цьому сприяють – ночівля в наметах під зоряним небом, приготування їжі в казанках, пісні у вогнища, чергування та неповторна атмосфера життя на природі!

В чому унікальність Третьої Щорічної Школи Лідерів Дебатного Руху?

  • програми та тренери Школи визначаються на основі побажань відібраних учасників; - ми разом незабутньо відсвяткуємо 20 років незалежності України;
  • учасники зможуть дізнатися всю правду про молодіжний рух України;
  • кожен зможе підкорити гірські вершини та відвідати історичні місця;
  • найактивніші учасники зможуть отримати грошову підтримку для реалізації власних ініціатив.

Кого ми чекаємо? Молодих людей з усіх куточків України, які бажають розвиватись і змінювати світ навколо себе, та потребують знань для подальшої активної діяльності.

Що необхідно для участі?

  1. Заповнити електронну анкету (див. нижче) з 27 липня до 10 серпня 2011р.
  2. Не мати медичних протипоказань, що могли б зашкодити наметовим умовам життя.
  3. Мати мінімальне обов’язкове особисте спорядження (наплічник, намет або місце в наметі друзів, спальний мішок, тощо).
  4. Взяти з собою продукти харчування, перелік яких буде надісланий відібраним учасникам.
  5. Сплатити реєстраційний внесок, що покриває організаційні витрати.

Внесок складає: 75 грн. для членів ВМГО «Дебатна Академія» та 100 грн. для не членів ВМГО «Дебатна Академія». Реєстраційний внесок сплачують відібрані учасники шляхом переказу коштів на банківський рахунок до початку проведення Школи.

Як стати учасником? Для того, щоб стати учасником, потрібно заповнити електронну анкету до 10 серпня 2011р. Для цього Вам слід натиснути сюди або перейти за цим посиланням:

Відбір учасників буде здійснюватись оперативно по мірі надходження заявок. Оргкомітет залишає за собою право конкурсного відбору учасників залежно від їх мотивації. Перевага надається анкетам, що надійшли раніше. Також із радістю представляємо Вам Голову Оргкомітету заходу, одну із найактивніших учасників Другої Літньої Школи Дебатного Руху – Гантову Валерію.

Вона із радістю дасть відповідь на всі Ваші питання, надіслані на електронну пошту [email protected] або особисто до Голови Оргкомітету (м.т. +38 (066) 667-25-11, e-mail: [email protected]).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.