bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги з громадського моніторингу дотримання прав людини в діяльності міліції

Оголошується конкурс на участь у спеціалізованих тренінгах з громадського моніторингу дотримання прав людини в діяльності міліції. Тренінги проводить Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) за фінансової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та в співпраці з Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини».

До участі в конкурсі запрошуються активісти недержавних організацій, працівники засобів масової інформації, які мають мотивацію активно діяти в сфері захисту та підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені в співпраці з правозахисними організаціями щодо громадського контролю діяльності правоохоронних органів.

Для кожної групи учасників буде проведено триденний тренінг. З метою зменшення транспортних витрат і зручності проїзду учасників відбір на тренінги відбуватиметься за територіальним принципом.

Розклад тренінгів і перелік областей, для представників яких вони призначені, наступні:

 • м. Львів, 26-28 серпня: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області
 • м. Харків, 9-11 вересня: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Харківська області
 • м. Київ, 23-25 вересня: Житомирська, Київська, Кіровоградська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області та м. Київ
 • м. Судак, 07-09 жовтня: АР Крим, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області та м. Севастополь

Учасники тренінгів зможуть:

 • отримати базові знання щодо моніторингу прав людини як одного з ефективних методів громадського контролю дотримання прав людини;
 • здобути вміння та навички виявлення порушень прав людини з боку працівників органів внутрішніх справ за допомогою спеціально розроблених алгоритмів громадського моніторингу;
 • отримати загальну інформацію про механізми захисту прав людини.

Претенденти на участь у тренінгах повинні бути готові:

 • відвідувати всі заняття протягом 3-денного тренінгу;
 • активно брати участь у виконанні практичних завдань;
 • працювати в команді з іншими учасниками тренінгу;
 • взяти участь у загальноукраїнській кампанії з моніторингу діяльності ОВС, яка запланована на листопад 2011 року.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда). Після закінченню тренінгу учасники отримують сертифікат.

Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Для участі у конкурсі необхідно:

Крок перший Зареєструвати свою кандидатуру на участь у тренінгу за допомогою реєстраційної анкети он-лайн за адресою: edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1259310204

Крок другий Надіслати лист на E-mail організаторів: umdpl.association@gmail.com із зазначенням в темі листа прізвища кандидата та назви міста проведення тренінгу, на який подається заявник (наприклад: Нечипоренко-Судак).

Надати опис ситуації (1-2 сторінки) щодо порушення прав людини з боку працівників правоохоронних органів, з якими кандидат мав справу або був свідком протягом останнього року. Для кандидатів-журналістів замість опису ситуації можна надати копії, лінки власних публікацій з даної проблематики.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, якщо Ви отримали про це повідомлення від організаторів. Контакти організаторів для надсилання заявок та отримання додаткової інформації: E-mail: umdpl.association@gmail.com

Контактні особи:

 • Олег Мартиненко, моб: +38 (067) 397 3007
 • Вадим Пивоваров, моб: +38 (067) 536 5775

Просимо звернути увагу на те, що конкурсні документи повинні надійти:

На тренінги, які відбудуться 26-28 серпня у Львові та 09-11 вересня у Харкові не пізніше 18:00, 14 серпня 2011 р.

На тренінги, які відбудуться 23-25 вересня у Києві та 07-09 жовтня у Судаку не пізніше 18:00,  1 вересня 2011 р.

Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 5-ти днів після кінцевої дати отримання конкурсних документів.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.