Generation+ — це 5-місячна навчальна програма, що допомагає краще пізнати себе, опанувати важливі навички, навчитись комунікувати з іншими та будувати кар’єрну траєкторію.
До участі запрошуються підлітки 13-17 років з уразливих категорій населення, що мають високу мотивацію до розвитку та зміни свого життя на краще.
Цього року програма буде проводитись вживу у Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, а також онлайн протягом вересня 2025 - березня 2026 року.
Програма складається з щотижневих тренінгів, зустрічей з експертами із різних галузей, екскурсій в компанії, короткого стажування в компанії, створення проектів та роботи в команді. Окрім цього, підлітки також отримають психологічний супровід та можливість створити власний сценарію успіху через професійну орієнтацію та розвиток кар’єри.
Заняття проходять щотижня по неділях з 11:00 до 15:00.
Для участі у програмі необхідно до 5 вересня заповнити анкету за посиланням:
https://forms.gle/
З усіма питаннями можна звертатись на пошту:
[email protected]
Більше деталей — на сайті:
https://generationplus.com.ua/
Коментарі