bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар із законодавчих аспектів та адвокатської практики

Проект Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA/ROLI) запрошує адвокатів та юристів-правозахисників до участі у навчальних програмах у сфері захисту інтересів осіб, що постраждали від злочинів, учинених на ґрунті ненависті.

Заходи проводяться в рамках Програми боротьби із ксенофобією та расизмом в Україні, що впроваджується за фінансової підтримки Бюро у справах демократії, прав людини та праці Державного Департаменту США.

17-18 червня 2011 року ABA ROLI проводить Семінар «Протидія ксенофобії в Україні: законодавчі аспекти та адвокатська практика».

Місце проведення: Закарпатська область.

Мета семінару – ознайомити адвокатів з найбільш актуальними питаннями сучасного законодавства України та міжнародних актів, правозастосовними аспектами, досвідом законодавства країн світу щодо боротьби з ксенофобією та расизмом.

Питання, що висвітлюватимуться на семінарі: 

 • Прояви ксенофобії в українському суспільстві, основні поняття і тенденції.
 • Визначення змісту расизму та ксенофобії у міжнародному публічному праві.
 • Класифікація міжнародно-правових інструментів протидії расизму та ксенофобії.
 • Законодавство України з питань протидії ксенофобії, расовій та етнічній дискримінації.
 • Кримінальна відповідальність за правопорушення вчинені з мотивів ксенофобії, расової та етнічної дискримінації.
 • Надання правової допомоги потерпілим.
 • Необхідні процедурні навички та ін.

Процедура подання заявки: 

 1. До участі запрошуються адвокати та юристи, зацікавлені у поглибленні знань у сфері представлення інтересів потерпілих від злочинів на ґрунті ненависті з Закарпатської області.
 2. Заявки на участь у семінарі подаються за наступною формою:
 • резюме не більше одної сторінки із зазначенням детальної контактної інформації (e-mail, поштова адреса, тел, факс, моб. телефон);
 • мотиваційний лист із поясненням того, чому особа хоче взяти участь у семінарі;
 • рекомендаційний лист з місця роботи за підписом відповідальної особи.

Умови участі: ABA ROLI покриває всі витрати, пов’язані із участю в програмі (оплата проїзду (за умови наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда), проживання та харчування протягом навчання, навчальні матеріали).

Термін подання заявок: заявки з темою «Навчальна програма з ксенофобії» мають надійти до 15:00 год. 13 червня 2011 р. ел. поштою на 2 адреси: ORodionenko@abaroli.org.ua та xenophobia@abaroli.org.ua; або (лише за неможливості використання ел. поштою) факсом на номер (44) 459-0157.
Заявки, що надійдуть пізніше, розглядатися не будуть.

Додаткова організаційна інформація буде надіслана відібраним учасникам за зазначеною в їх резюме електронною адресою не пізніше 14 червня.

ЗАПИТАННЯ щодо семінару прохання направляти Олені Родіоненко, старшому юристу ABA ROLI, координатору Програми з боротьби з ксенофобією та расизмом в Україні (ORodionenko@abaroli.org.ua) або звертатися за телефоном (44) 459-0150.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.