Коли: 4-6 червня 2025 року
Де: м. Київ
Організатори: проєкт «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя, Фаза ІІ», Програма підтримки ОБСЄ для України, Національна школа суддів України, ГО «Вектор прав людини»
Зміст:
ПЕРЕДУМОВИ І МЕТА
Щоб покращити навички та знання представників громадянського суспільства з практики моніторингу судових процесів, буде проведено тренінг щодо розробки та впровадження моніторингу судових процесів відповідно до міжнародних стандартів. Тренінг проводитиметься за методикою, розробленою Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ з урахуванням адаптації до поточних умов в Україні з використанням напрацювань українських експертів(-ок).
Метою навчального курсу є підготувати представників(-ць) організацій громадянського суспільства до ініціювання, планування та впровадження різноманітних програм моніторингу судових процесів в Україні.
СТРУКТУРА І ЗМІСТ НАВЧАННЯ
Захід відбуватиметься офлайн у м. Київ та передбачає візит до суду. Методика тренінгу базується на важливому теоретичному матеріалі та практичних вправах із проведення досліджень і вимагає високий рівень активної участі всіх учасників/-ць. В інтерактивній формі будуть представлені міжнародні стандарти здійснення моніторингу судових процесів, огляд права на справедливий суд, особливості побудови судової влади України та моніторингу судових процесів в Україні. Це вже другий тренінг цьогоріч. З інформацією про перший тренінг Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/1Ferw2PSYP/
За результатами тренінгу учасники(-ці) отримають набір навичок, які дозволять:
- визначати завдання і готувати методологію моніторингу судів;
- планувати програму моніторингу;
- застосовувати інструменти судового моніторингу.
Тренінг також спрямований на створення спільного креативного простору для обміну досвідом та можливості в подальшому адаптувати презентовані інструменти моніторингу до діяльності і завдань різних організацій громадянського суспільства.
ТРЕНЕРСЬКА КОМАНДА
Під час заходу своїм досвідом поділяться українські правозахисниці, до спільної дискусії будуть запрошені представники(-ці) судової влади.
УМОВИ УЧАСТІ
Взяти участь у конкурсному відборі можна, заповнивши анкету до 23:59 18 травня 2025 року.
Звертаємо Вашу увагу, що заявки, подані із запізненням, розглядатися не будуть.
ОБСЄ покриває усі витрати учасників(ць) навчання щодо проїзду, проживання і харчування.
Зокрема, учасникам забезпечено заселення в готель в одномісний номер категорії «стандарт» напередодні першого дня тренінгу і виселення з готелю на наступний день після останнього дня тренінгу, вечерю в день заселення, триразове харчування в дні навчання, сніданок в день виселення, а також відшкодування вартості проїзду автобусом (в тому числі маршруткою) або потягом (вагони купе, плацкарт або Інтерсіті ІІ класу).
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до Олександра Герасименка [email protected].
Коментарі