bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на участь у семінарі «Громадські кампанії на захист прав людини»

 Оголошується конкурс на участь у Семінарі «Громадські кампанії на захист прав людини», що організовує Українська гельсінська спілка з прав людини разом з громадськими організаціями «М’АРТ» та Правозахисним центром «Поступ» за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету.


Семінар є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Учасники семінару зможуть отримати спеціальну підготовку щодо планування та проведення ефективних громадських кампаній на підтримку та захист прав людини.

До участі у конкурсі запрошуються громадські активісти, які мають досвід активних дій на захист прав людини та суспільних інтересів та зацікавлені у поглибленні знань у даній сфері. Вік аплікантів не обмежений.
 
Учасники семінару познайомляться з наступними темами:
 • Філософія та основи концепції прав людини
 • Документи з прав людини
 • Національні та міжнародні механізми захисту прав людини
 • Що таке громадська правозахисна кампанія: основні поняття та принципи
 • Планування громадської кампанії на захист прав людини
 • Технології та методи у проведенні кампаній "Як зробити кампанію успішною"
Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.
 
Критерії відбору для участі у семінарі є наступними:
 • Наявність мотивації і планів, пов’язаних з проведенням громадських кампаній на підтримку та захист прав людини
 • Чітке уявлення проблеми, що представляє суспільний інтерес і на рішення якої має вплинути проведення громадської кампанії
Семінар проходитиме з 9 по 13 липня 2011 року у м. Чернігів.
 
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників семінару, витрати на проїзд до місця проведення семінару й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).
 
Для участі у конкурсі необхідно:
По-перше: Зареєструвати свою кандидатуру на участь у Семінарі «Громадські кампанії на захист прав людини» та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти. Зареєструвати свою кандидатуру на участь у навчальних заходах програми необхідно заповнивши реєстраційну анкету он-лайн 
По-друге: Підготувати та додати до поля «Додаткове завдання…» реєстраційної анкети опис планів, пов’язаних з проведенням громадських кампаній на підтримку та захист прав людини. Опис викладається у вільній формі.
Обов’язковими елементами опису мають бути:
 1. Конкретизація проблеми, що представляє суспільний інтерес і на рішення якої має вплинути проведення громадської кампанії;
 2. Представлення теми та мети кампанії, що планується.
Ваша кандидатура вважається зареєстрованою на участь у конкурсі, якщо Ви отримали про це повідомлення від організаторів.
 
Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:
E-mail: rozumiemopravaludyny@gmail.com
Контактні особи: Костянтин Рєуцький (моб. тел.: +380506280661) та Сергій Буров (моб. тел.: +380509219967)
 
Просимо звернути увагу, що конкурсні документи повинні надійти не пізніше 17:00, 25 червня 2011 року. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 30 червня 2011 року.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.