bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Активні студенти – майбутні лідери місцевих громад

18-19 червня 2011 року в Чернівцях пройде Літній навчальний курс "Активні студенти – майбутні лідери місцевих громад".

Курс був розроблений з метою розширення можливостей українських студентів - майбутніх ініціаторів сталого розвитку місцевих громад.

Студентське самоврядування, як механізм участі в процесі прийняття рішень на ранніх етапах професійного розвитку, буде головною темою курсу. Учасникам також буде представлена інформація про системи освіти в України, Європейському Союзі та Сполучених Штатах Америки. Крім того, увага буде приділена розвитку необхідних знань та навичок для підвищення конкурентоспроможності студентів в процесі відбору для участі в зарубіжних і вітчизняних програмах обміну.

30 студентів з різних регіонів України будуть відібрані для дводенного курсу у Чернівцях, щоб обмінятися досвідом студентського самоврядування і отримати нові знання. Робочі мови заходу - англійська та українська.

Умови: Участь у курсі є безкоштовною. Організатори покривають дорожні витрати (усі квитки повинні бути придбані із студентською знижкою), а також забезпечать учасників проживанням та харчуванням.

Вимоги до кандидатів

Успішні кандидати повинні відповідати наступним критеріям:

  1. Бути студентом;
  2. Демонструвати достатнє знання англійської мови;
  3. Бути активним учасником організації студентського самоврядування;
  4. Бути активними у суспільному житті, наприклад, бути членом громадської організації;
  5. Демонструвати бажання обміну досвідом з іншими студентами.

Подача заявок на участь та терміни: Усі зацікавлені кандидати повинні заповнити та надіслати аплікаційну форму до 09:00 понеділка, 6 червня 2011 року.

Бланк аплікаційної форми доступний on-line. Кожне поле має бути ретельно заповнене. Будь ласка, не забудьте натиснути на кнопку “Відправити” в кінці. Пам’ятайте, що заявки, подані після встановленого терміну, не приймаються до розгляду Оргкомітетом.

Контакти

  • Ольга Зелінська
  • Чернівецький Центр культурних і освітніх ініціатив ”Метасвіт”
  • zelinska86[at]gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.