16 січня ГО «Школа врядування» презентувала програму підвищення кваліфікації «Залучення громадян до врядування у територіальній громаді». Програма погоджена Національним агентством з питань державної служби та здійснюватиметься в межах проєкту «Школа партисипативного врядування» за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.
«Цим проєктом ми робимо великий внесок у продовження реформи децентралізації, розвиток європейської інтеграції України. Впровадження кращих практик спільного врядування передбачається також рекомендаціями європейських колег у межах вступу України до ЄС.Справедливо відзначити і роль Верховної Ради України. За останній час було прийнято важливі закони – про публічні консультації, адміністративну процедуру та народовладдя. Вони надають громадянам європейського рівня інструменти впливу на рішення органів місцевого самоврядування. Цей проєкт, зокрема, спрямований, щоб навчити користуватися цими інструментами», – пояснив керівник проєкту, виконавчий директор ГО «Школа врядування» Павло Булгак.
«Наш навчальний курс пов’язаний з тим, щоб якомога більше дати не лише теоретичних знань, але й практичних навичок. Познайомити з кращим досвідом європейських країн і з тим, що вже впроваджують в Україні. Це важливо і в контексті деліберативної демократії, і в питаннях відбудови».
Коментарі